#3 Samorost odstartoval

Je to tady!  Klub Samorost je na světě a nedá se to vrátit. Jestli jste alespoň trochu zvědaví na to, co jsme dělali, mrkněte sem.

V pátek 7. září jsme se sešli na prvním Samorostu a zároveň i přespávačce. Využili jsme stále ještě teplého počasí a vyrazili zahrát si společně minigolf a petanque. Po tom všem jsme byli samozřejmě hladoví, takže jsme si všichni společně ještě pochutnali na langoších a kofole. Taky jsme se pobavili jsme se o tom, jaký by Samorost měl být.

Měl by být takový:

1. Abychom na Samorost každý chodil rád a aby jsme byli dobrá parta
2. Abychom zažili spoustu dobrodružství a srandy a měli spoustu zážitků
3. Abychom občas jako Samorost někomu nebo něčemu pomohli
4. Abychom si toho hodně zkusili, naučili, vyprávěli. O Bohu, o sobě, o lidech, o přírodě a vlastně o všem, co nás zajímá…
5. Abychom byli otevření a mohl se k nám kdokoliv přidat.

  Takto by to v neděli v kostele vypadalo, kdyby za 15 let nepřibyl nikdo nový…

Tím to ale zdaleka neskončilo. Tak tak třeba večer jsme stihli zahrát ještě noční hru, stolní hru Dixit, hrát na hudební nástroje a nakonec i blbnout ve spacacích. Ráno nás čekala bezva pudingová snídaně a program v Městské galerii. No a taky jsme třeba zjistili, že ne všechno, na  co je reklama je úplně pravda. To když jsme uviděli plakát u prodejny O2, že mají mobil za korunu a my jsme si řekli rovnou o deset:-D  Bylo to super!

09/2018